menu close menu

In twente spelen we met RC Zwolle, RC Big Bulls, RC Dragons en RCO Harlequins samen in de Colts competitie.

Colts Bowl Poule A, 2e fase

26 Jun 2018

#TeamGWWVGPntGWGT+/-
1CL Fryslan CO 1109013561393520
2RC the Pink Panthers CO 11064032467210257
3RC Eemland CO 21072125576168408
4CL River Colts CO 11055024259413-154
5CL Drenthe CO 11028011165626-461
6CL Twente CO 11001005133703-570

1/5 CL Fryslan CO 1 -10 punten o.b.v. artikel 16 VWW

1/5 Eemland CO 2 -10 punten o.b.v. artikel 16 VWW

zaterdag 2 december 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00De Woerd. DRIEBERGENRC the Pink Panthers CO 1CL Fryslan CO 1 12 - 38
zaterdag 9 december 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Sportpark De Hulsebosch. DWINGELOOCL Drenthe CO 1CL Twente CO 1 27 - 26
zaterdag 16 december 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Sportpark De Heister. BEMMELCL River Colts CO 1CL Twente CO 1 65 - 22
13:00De Woerd. DRIEBERGENRC the Pink Panthers CO 1CL Drenthe CO 1 60 - 24
14:00Sportpark De Bokkeduinen. AMERSFOORTRC Eemland CO 2CL Fryslan CO 1 7 - 83
zaterdag 13 januari 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:30Sportpark De Hulsebosch. DWINGELOOCL Drenthe CO 1RC Eemland CO 2 17 - 61
13:00Het Wendelgoor. AlmeloCL Twente CO 1CL Fryslan CO 1 5 - 28
14:00Sportpark De Zoom. WAGENINGENCL River Colts CO 1RC the Pink Panthers CO 1 17 - 10
zaterdag 20 januari 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Sportpark Aldlan. LEEUWARDENCL Fryslan CO 1CL Drenthe CO 1 75 - 7
13:00De Woerd. DRIEBERGENRC the Pink Panthers CO 1CL Twente CO 1 61 - 5
13:30Sportpark De Bokkeduinen. AMERSFOORTRC Eemland CO 2CL River Colts CO 1 56 - 12
zaterdag 27 januari 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00Sportpark De Bokkeduinen. AMERSFOORTRC Eemland CO 2CL Twente CO 1 96 - 0
13:00Sportpark Aldlan. LEEUWARDENCL Fryslan CO 1RC the Pink Panthers CO 1 35 - 26
zaterdag 10 februari 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00Galecopperzoom. NIEUWEGEINCL River Colts CO 1CL Drenthe CO 1 30 - 0
zaterdag 17 februari 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00De Woerd. DRIEBERGENRC the Pink Panthers CO 1RC Eemland CO 2 29 - 5
13:00Sportpark Aldlan. LEEUWARDENCL Fryslan CO 1CL River Colts CO 1 95 - 12
zaterdag 10 maart 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00Sportpark De Heister. BEMMELCL River Colts CO 1CL Fryslan CO 1 7 - 38
13:00Sportpark De Bokkeduinen. AMERSFOORTRC Eemland CO 2RC the Pink Panthers CO 1 53 - 7
13:30Het Wendelgoor. AlmeloCL Twente CO 1CL Drenthe CO 1 32 - 54
zaterdag 24 maart 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Het Wendelgoor. AlmeloCL Twente CO 1RC Eemland CO 2 0 - 99
zaterdag 7 april 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:30Sportpark De Hulsebosch. DWINGELOOCL Drenthe CO 1RC the Pink Panthers CO 1 14 - 79
13:00Sportpark De Marslanden. ZWOLLECL Twente CO 1CL River Colts CO 1 43 - 52
zaterdag 14 april 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00Sportpark De Bokkeduinen. AMERSFOORTRC Eemland CO 2CL Drenthe CO 1 114 - 5
13:00De Arumer Velden. LEEUWARDENCL Fryslan CO 1CL Twente CO 1 102 - 0
14:30De Woerd. DRIEBERGENRC the Pink Panthers CO 1CL River Colts CO 1 64 - 19
zaterdag 21 april 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00DelfzijlCL Drenthe CO 1CL Fryslan CO 1 17 - 119
13:00Het Wendelgoor. AlmeloCL Twente CO 1RC the Pink Panthers CO 1 0 - 119
zaterdag 28 april 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00NieuwegeinCL River Colts CO 1CL Drenthe CO 1 30 - 0
14:30De Arumer Velden. LEEUWARDENCL Fryslan CO 1RC Eemland CO 2 0 - 0
zaterdag 12 mei 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Galecopperzoom. NIEUWEGEINCL River Colts CO 1RC Eemland CO 2 15 - 85