menu close menu

In twente spelen we met RC Zwolle, RC Big Bulls, RC Dragons en RCO Harlequins samen in de jeugdcompetitie.

Cubs Shield Poule C, 2e fase

26 Jun 2018

#TeamGWWVGPntGWGT+/-
1CL WiWa's CU 111110055686145541
2RC the Big Stones CU 11293047596245351
3CL Emmen CU 11293045471266205
4Pickwick Players CU 192611936930663
5CL Gelre CU 11128118312521-209
6CL Twente Red CU 11138015210702-492
7CL Twente Blue CU 1101907105564-459
zaterdag 2 december 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
10:30Sportpark Meerdijk. EMMENCL Emmen CU 1CL WiWa's CU 1 15 - 35
11:00Sportpark Drielse Dijk. ARNHEMCL Gelre CU 1CL Twente Red CU 1 79 - 0
11:00Sportpark de Thij. OldenzaalCL Twente Blue CU 1RC the Big Stones CU 1 5 - 65
zaterdag 9 december 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00Evenemententerrein. HAVELTERC the Big Stones CU 1CL Emmen CU 1 0 - 53
zaterdag 16 december 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
10:30Sportpark Meerdijk. EMMENCL Emmen CU 1CL Twente Red CU 1 93 - 0
11:00Evenemententerrein. HAVELTERC the Big Stones CU 1CL WiWa's CU 1 22 - 45
zaterdag 13 januari 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00Sportpark Keizerslanden. DEVENTERPickwick Players CU 1CL Emmen CU 1 31 - 36
11:00Sportpark Veldwijk. HENGELOCL Twente Red CU 1RC the Big Stones CU 1 0 - 89
11:30Sportpark De Zoom. WAGENINGENCL WiWa's CU 1CL Gelre CU 1 71 - 36
zaterdag 20 januari 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00Sportpark de Thij. OldenzaalCL Twente Blue CU 1CL Gelre CU 1 31 - 26
11:00Evenemententerrein. HAVELTERC the Big Stones CU 1Pickwick Players CU 1 34 - 29
11:00Het Wendelgoor. AlmeloCL Twente Red CU 1CL WiWa's CU 1 5 - 75
zaterdag 27 januari 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00Sportpark Keizerslanden. DEVENTERPickwick Players CU 1CL Twente Red CU 1 19 - 34
11:00Sportpark Drielse Dijk. ARNHEMCL Gelre CU 1CL Emmen CU 1 19 - 46
zaterdag 10 februari 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00Sportpark de Bezelhorst. DOETINCHEMCL WiWa's CU 1Pickwick Players CU 1 0 - 0
zaterdag 17 februari 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00Sportpark Keizerslanden. DEVENTERPickwick Players CU 1CL Gelre CU 1 0 - 0
11:00Wethouder Horstman Sportpark. ENSCHEDECL Twente Red CU 1CL Twente Blue CU 1 0 - 0
zaterdag 24 februari 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00Sportpark De Marslanden. ZWOLLECL Twente Blue CU 1Pickwick Players CU 1 0 - 0
zaterdag 10 maart 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00Evenemententerrein. HAVELTERC the Big Stones CU 1CL Twente Blue CU 1 53 - 5
11:00Wethouder Horstman Sportpark. ENSCHEDECL Twente Red CU 1CL Gelre CU 1 83 - 26
15:00Sportpark De Marslanden. ZWOLLECL WiWa's CU 1CL Emmen CU 1 54 - 10
zaterdag 24 maart 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00Sportpark Meerdijk. EMMENCL Emmen CU 1RC the Big Stones CU 1 0 - 44
11:00Sportpark Drielse Dijk. ARNHEMCL Gelre CU 1Pickwick Players CU 1 24 - 24
12:00Sportpark de Thij. OldenzaalCL Twente Blue CU 1CL Twente Red CU 1 32 - 50
zondag 25 maart 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:30Sportpark Meerdijk. EMMENCL Emmen CU 1CL Twente Blue CU 1 74 - 0
zaterdag 31 maart 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00Sportpark de Bezelhorst. DOETINCHEMCL WiWa's CU 1RC the Big Stones CU 1 38 - 27
11:00Sportpark Veldwijk. HENGELOCL Twente Red CU 1CL Emmen CU 1 19 - 34
11:00Sportpark Keizerslanden. DEVENTERPickwick Players CU 1CL Twente Blue CU 1 80 - 0
zaterdag 7 april 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
10:30Sportpark Meerdijk. EMMENCL Emmen CU 1Pickwick Players CU 1 44 - 35
11:00Evenemententerrein. HAVELTERC the Big Stones CU 1CL Twente Red CU 1 57 - 19
11:00Sportpark Drielse Dijk. ARNHEMCL Gelre CU 1CL WiWa's CU 1 10 - 56
zaterdag 14 april 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00Sportpark De Zoom. WAGENINGENCL WiWa's CU 1CL Twente Red CU 1 77 - 0
11:00Sportpark Drielse Dijk. ARNHEMCL Gelre CU 1CL Twente Blue CU 1 34 - 20
11:00Sportpark Keizerslanden. DEVENTERPickwick Players CU 1RC the Big Stones CU 1 10 - 49
zaterdag 21 april 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00Het Wendelgoor. AlmeloCL Twente Red CU 1Pickwick Players CU 1 0 - 121
11:00Sportpark Meerdijk. EMMENCL Emmen CU 1CL Gelre CU 1 34 - 17
11:00Sportpark de Bezelhorst. DOETINCHEMCL WiWa's CU 1CL Twente Blue CU 1 78 - 0
zaterdag 28 april 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00Sportpark Hengelder. ZEVENAARCL Gelre CU 1RC the Big Stones CU 1 36 - 67
11:00Sportpark Keizerslanden. DEVENTERPickwick Players CU 1CL WiWa's CU 1 20 - 85
11:00Sportpark De Marslanden. ZWOLLECL Twente Blue CU 1CL Emmen CU 1 12 - 32
zaterdag 12 mei 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00Evenemententerrein. HAVELTERC the Big Stones CU 1CL Gelre CU 1 89 - 5
11:00Sportpark De Marslanden. ZWOLLECL Twente Blue CU 1CL WiWa's CU 1 0 - 72