menu close menu

In twente spelen we met RC Zwolle, RC Big Bulls, RC Dragons en RCO Harlequins samen in de jeugdcompetitie.

Enschede heeft het team samen met RC Dragons & RCO Harlequins. Uitslagen van het andere cubs team kun je hier bekijken

Junioren Shield Noord 1e fase

10 Jun 2017

#TeamGWWVGPntGWGT+/-
1CL Twente JU 266003028557228
2CL Fryslân JU 164202025816494
3CL Havelte / Dwingeloo JU 163301918710879
4CL CAZA JU 263301619716928
5CL Gelderland JU 1633016146203-57
6CL Noordwest JU 162401116712047
7CL Emmen / Groningen JU 26060024443-419
zaterdag 10 september 2016
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:30Esserberg. HARENCL Emmen / Groningen JU 2CL Twente JU 2 0 - 69
12:00Sportpark Jagersveld. ZaandamCL CAZA JU 2CL Gelderland JU 1 29 - 22
12:00DWINGELOOCL Havelte / Dwingeloo JU 1CL Fryslân JU 1 26 - 32
zaterdag 17 september 2016
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00Sportpark Veldwijk. HENGELOCL Twente JU 2CL Havelte / Dwingeloo JU 1 22 - 21
12:00Sportpark Aldlan. LEEUWARDENCL Fryslân JU 1CL CAZA JU 2 19 - 67
12:00Sportpark "De Linie". DEN HELDERCL Noordwest JU 1CL Emmen / Groningen JU 2 87 - 0
zaterdag 24 september 2016
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00Sportpark Aldlan. LEEUWARDENCL Fryslân JU 1CL Gelderland JU 1 90 - 0
12:00DWINGELOOCL Havelte / Dwingeloo JU 1CL Noordwest JU 1 26 - 19
13:00Wouterland. CASTRICUMCL CAZA JU 2CL Twente JU 2 7 - 71
zaterdag 8 oktober 2016
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00Groenoord Schagen. SCHAGENCL Noordwest JU 1CL CAZA JU 2 22 - 12
12:00Wethouder Horstman Sportpark. ENSCHEDECL Twente JU 2CL Fryslân JU 1 54 - 5
12:00Sportpark Drielse Dijk. ARNHEMCL Gelderland JU 1CL Emmen / Groningen JU 2 73 - 12
zaterdag 15 oktober 2016
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00Sportpark Aldlan. LEEUWARDENCL Fryslân JU 1CL Noordwest JU 1 34 - 12
12:00Sportpark Veldwijk. HENGELOCL Twente JU 2CL Gelderland JU 1 45 - 12
12:00DWINGELOOCL Havelte / Dwingeloo JU 1CL Emmen / Groningen JU 2 74 - 0
zaterdag 29 oktober 2016
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00DWINGELOOCL Havelte / Dwingeloo JU 1CL Gelderland JU 1 12 - 15
12:00Sportpark Jagersveld. ZaandamCL CAZA JU 2CL Emmen / Groningen JU 2 62 - 7
12:00Sportpark "De Linie". DEN HELDERCL Noordwest JU 1CL Twente JU 2 12 - 24
zaterdag 5 november 2016
TijdSportparkThuisGastenUitslag
10:00Esserberg. HARENCL Emmen / Groningen JU 2CL Fryslân JU 1 5 - 78
12:30Sportpark Drielse Dijk. ARNHEMCL Gelderland JU 1CL Noordwest JU 1 24 - 15
14:00AMSTELVEENCL CAZA JU 2CL Havelte / Dwingeloo JU 1 20 - 28