menu close menu

In twente spelen we met RC Zwolle, RC Big Bulls, RC Dragons en RCO Harlequins samen in de jeugdcompetitie.

Junioren Shield Poule C, 2e fase

26 Jun 2018

#TeamGWWVGPntGWGT+/-
1CL SBN JU 11211105677593682
2Rams JU 112111054682138544
3CL Twente Blue JU 11275036445465-20
4CL the Big Stones JU 11266032521411110
5CL Emmen / Groningen JU 11248025383430-47
6CL Twente Red JU 11239015174827-653
7CL GR. Pier / Feanster JU 11201201107723-616
zaterdag 2 december 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00Het Wendelgoor. AlmeloCL Twente Blue JU 1CL GR. Pier / Feanster JU 1 56 - 7
12:00Marialust. APELDOORNRams JU 1CL the Big Stones JU 1 81 - 5
12:00Sportpark De Heister. BEMMELCL SBN JU 1CL Twente Red JU 1 93 - 7
zaterdag 9 december 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00Evenemententerrein. HAVELTECL the Big Stones JU 1CL Emmen / Groningen JU 1 28 - 24
zaterdag 16 december 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:30Sportpark Meerdijk. EMMENCL Emmen / Groningen JU 1CL Twente Red JU 1 60 - 5
12:00Sportpark De Heister. BEMMELCL SBN JU 1CL Twente Blue JU 1 75 - 12
zaterdag 6 januari 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00Marialust. APELDOORNRams JU 1CL GR. Pier / Feanster JU 1 57 - 12
zaterdag 13 januari 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00Het Wendelgoor. AlmeloCL Twente Blue JU 1Rams JU 1 17 - 62
12:00HEERENVEENCL GR. Pier / Feanster JU 1CL Emmen / Groningen JU 1 15 - 36
12:00Sportpark Keizerslanden. DEVENTERCL Twente Red JU 1CL the Big Stones JU 1 5 - 86
zaterdag 20 januari 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00Marialust. APELDOORNRams JU 1CL SBN JU 1 17 - 12
12:00Evenemententerrein. HAVELTECL the Big Stones JU 1CL GR. Pier / Feanster JU 1 57 - 5
12:30Sportpark Meerdijk. EMMENCL Emmen / Groningen JU 1CL Twente Blue JU 1 34 - 38
zaterdag 27 januari 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00Sportpark Aldlan. LEEUWARDENCL GR. Pier / Feanster JU 1CL Twente Red JU 1 15 - 58
12:00Sportpark De Heister. BEMMELCL SBN JU 1CL Emmen / Groningen JU 1 98 - 0
12:00Het Wendelgoor. AlmeloCL Twente Blue JU 1CL the Big Stones JU 1 57 - 28
zaterdag 17 februari 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00Sportpark Aldlan. LEEUWARDENCL GR. Pier / Feanster JU 1CL SBN JU 1 10 - 33
zaterdag 10 maart 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00HEERENVEENCL GR. Pier / Feanster JU 1CL Twente Blue JU 1 0 - 76
12:00Evenemententerrein. HAVELTECL the Big Stones JU 1Rams JU 1 14 - 54
12:00Wethouder Horstman Sportpark. ENSCHEDECL Twente Red JU 1CL SBN JU 1 0 - 103
zaterdag 24 maart 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00Sportpark Meerdijk. EMMENCL Emmen / Groningen JU 1CL the Big Stones JU 1 26 - 47
12:00Sportpark Rauwenhof. TIELCL SBN JU 1CL GR. Pier / Feanster JU 1 83 - 0
12:00Marialust. APELDOORNRams JU 1CL Twente Red JU 1 101 - 0
zaterdag 31 maart 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00Het Wendelgoor. AlmeloCL Twente Blue JU 1CL SBN JU 1 7 - 92
12:00Sportpark de Thij. OldenzaalCL Twente Red JU 1CL Emmen / Groningen JU 1 5 - 62
zaterdag 7 april 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:30Sportpark Meerdijk. EMMENCL Emmen / Groningen JU 1CL GR. Pier / Feanster JU 1 91 - 5
12:00Evenemententerrein. HAVELTECL the Big Stones JU 1CL Twente Red JU 1 116 - 5
zaterdag 14 april 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00De Arumer Velden. LEEUWARDENCL GR. Pier / Feanster JU 1CL the Big Stones JU 1 12 - 90
12:30Sportpark De Heister. BEMMELCL SBN JU 1Rams JU 1 43 - 14
14:30Het Wendelgoor. AlmeloCL Twente Blue JU 1CL Emmen / Groningen JU 1 33 - 17
woensdag 18 april 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
18:30Sportpark Meerdijk. EMMENCL Emmen / Groningen JU 1Rams JU 1 14 - 60
zaterdag 21 april 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00Sportpark Meerdijk. EMMENCL Emmen / Groningen JU 1CL SBN JU 1 5 - 44
12:00Evenemententerrein. HAVELTECL the Big Stones JU 1CL Twente Blue JU 1 29 - 43
12:00Sportpark Keizerslanden. DEVENTERCL Twente Red JU 1CL GR. Pier / Feanster JU 1 22 - 19
donderdag 26 april 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
19:30Marialust. APELDOORNRams JU 1CL Twente Blue JU 1 54 - 0
zaterdag 28 april 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00Marialust. APELDOORNRams JU 1CL Emmen / Groningen JU 1 52 - 14
12:00Het Wendelgoor. AlmeloCL Twente Blue JU 1CL Twente Red JU 1 73 - 5
13:00Sportpark De Heister. BEMMELCL SBN JU 1CL the Big Stones JU 1 58 - 7
zaterdag 12 mei 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
10:30Sportpark Keizerslanden. DEVENTERCL Twente Red JU 1CL Twente Blue JU 1 62 - 33
12:00Evenemententerrein. HAVELTECL the Big Stones JU 1CL SBN JU 1 14 - 41
13:00De Arumer Velden. LEEUWARDENCL GR. Pier / Feanster JU 1Rams JU 1 7 - 64
zaterdag 19 mei 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00Wethouder Horstman Sportpark. ENSCHEDECL Twente Red JU 1Rams JU 1 0 - 66