menu close menu

De Heren II van ERC’69 spelen samen met de RC Dragons Hengelo in het seizoen 2017-2018 in de Vierde klasse Zuid-oost.

4e Klasse Heren Zuid - Oost

26 Jun 2018

#TeamGWWVGPntGWGT+/-
1RCO Harlequins 1181701841028122906
2R.C. Betuwe 118135068834392442
3Wasps 118135066717264453
4N.S.R.V. Obelix 218117061757484273
5Pickwick Players 218108050471313158
6ZRC De Duuvels 118710140479520-41
7CL Dragons / ERC 118711037484870-386
8Dukes 418612033546585-39
9RC the Big Bulls 218315012323982-659
10ARC The Pigs 218216072221329-1107

8-10-2017 RC the Big Bulls 2 min 5 punten, overtreding VWW art. 17.1

8-10-2017 ARC The Pigs 2 min 5 punten, overtreding VWW art. 17.1

zondag 10 september 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
10:50'S - HERTOGENBOSCHDukes 4RCO Harlequins 1 10 - 26
13:00Sportpark Keizerslanden. DEVENTERPickwick Players 2CL Dragons / ERC 1 53 - 24
13:00Sportpark Drielse Dijk. ARNHEMARC The Pigs 2ZRC De Duuvels 1 7 - 48
14:30Staddijk-NRD. NijmegenWasps 1N.S.R.V. Obelix 2 35 - 29
zondag 17 september 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00Universitair Sportcentrum. NIJMEGENN.S.R.V. Obelix 2Pickwick Players 2 21 - 22
13:00Het Wendelgoor. AlmeloRC the Big Bulls 2Wasps 1 17 - 27
13:30Sportpark Hengelder. ZEVENAARZRC De Duuvels 1R.C. Betuwe 1 19 - 27
14:00Sportpark de Thij. OldenzaalRCO Harlequins 1ARC The Pigs 2 158 - 7
14:00Sportpark Veldwijk. HENGELOCL Dragons / ERC 1Dukes 4 22 - 15
zondag 24 september 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
10:50'S - HERTOGENBOSCHDukes 4Pickwick Players 2 20 - 10
13:00Sportpark Drielse Dijk. ARNHEMARC The Pigs 2CL Dragons / ERC 1 41 - 17
13:30Sportpark De Heister. BEMMELR.C. Betuwe 1RCO Harlequins 1 24 - 62
14:30Het Wendelgoor. AlmeloRC the Big Bulls 2N.S.R.V. Obelix 2 0 - 47
14:30Staddijk-NRD. NijmegenWasps 1ZRC De Duuvels 1 27 - 12
zondag 8 oktober 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00Universitair Sportcentrum. NIJMEGENN.S.R.V. Obelix 2Dukes 4 45 - 21
13:30Sportpark Hengelder. ZEVENAARZRC De Duuvels 1RC the Big Bulls 2 30 - 0
14:00Sportpark Veldwijk. HENGELOCL Dragons / ERC 1R.C. Betuwe 1 17 - 40
14:00Sportpark de Thij. OldenzaalRCO Harlequins 1Wasps 1 47 - 5
14:30Sportpark Keizerslanden. DEVENTERPickwick Players 2ARC The Pigs 2 30 - 0
zondag 15 oktober 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Sportpark Drielse Dijk. ARNHEMARC The Pigs 2Dukes 4 0 - 68
13:00Het Wendelgoor. AlmeloRC the Big Bulls 2RCO Harlequins 1 0 - 66
13:30Sportpark Hengelder. ZEVENAARZRC De Duuvels 1N.S.R.V. Obelix 2 41 - 5
13:30Sportpark De Heister. BEMMELR.C. Betuwe 1Pickwick Players 2 38 - 26
14:30Staddijk-NRD. NijmegenWasps 1CL Dragons / ERC 1 80 - 0
zondag 22 oktober 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00'S - HERTOGENBOSCHDukes 4R.C. Betuwe 1 15 - 24
13:00Wethouder Horstman Sportpark. ENSCHEDECL Dragons / ERC 1RC the Big Bulls 2 60 - 34
13:00Sportpark Keizerslanden. DEVENTERPickwick Players 2Wasps 1 12 - 10
14:00Sportpark de Thij. OldenzaalRCO Harlequins 1ZRC De Duuvels 1 7 - 7
14:30Universitair Sportcentrum. NIJMEGENN.S.R.V. Obelix 2ARC The Pigs 2 64 - 31
zondag 29 oktober 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Het Wendelgoor. AlmeloRC the Big Bulls 2Pickwick Players 2 14 - 10
13:30Sportpark De Heister. BEMMELR.C. Betuwe 1ARC The Pigs 2 76 - 14
13:30Sportpark Hengelder. ZEVENAARZRC De Duuvels 1CL Dragons / ERC 1 50 - 10
14:00Sportpark de Thij. OldenzaalRCO Harlequins 1N.S.R.V. Obelix 2 77 - 17
14:30Staddijk-NRD. NijmegenWasps 1Dukes 4 31 - 10
zondag 12 november 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00'S - HERTOGENBOSCHDukes 4RC the Big Bulls 2 96 - 22
13:00Sportpark Keizerslanden. DEVENTERPickwick Players 2ZRC De Duuvels 1 17 - 12
13:30Sportpark De Heister. BEMMELR.C. Betuwe 1N.S.R.V. Obelix 2 33 - 26
14:00Sportpark Veldwijk. HENGELOCL Dragons / ERC 1RCO Harlequins 1 7 - 87
14:30Sportpark Drielse Dijk. ARNHEMARC The Pigs 2Wasps 1 12 - 86
zondag 19 november 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Het Wendelgoor. AlmeloRC the Big Bulls 2ARC The Pigs 2 113 - 0
13:00Universitair Sportcentrum. NIJMEGENN.S.R.V. Obelix 2CL Dragons / ERC 1 79 - 7
13:30Sportpark Hengelder. ZEVENAARZRC De Duuvels 1Dukes 4 34 - 0
14:00Sportpark de Thij. OldenzaalRCO Harlequins 1Pickwick Players 2 38 - 0
14:30Staddijk-NRD. NijmegenWasps 1R.C. Betuwe 1 19 - 15
zondag 3 december 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:30Sportpark De Heister. BEMMELR.C. Betuwe 1RC the Big Bulls 2 77 - 12
zondag 17 december 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Sportpark Drielse Dijk. ARNHEMARC The Pigs 2RCO Harlequins 1 20 - 85
13:30Sportpark De Heister. BEMMELR.C. Betuwe 1ZRC De Duuvels 1 38 - 13
14:30Staddijk-NRD. NijmegenWasps 1RC the Big Bulls 2 85 - 0
zondag 14 januari 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Sportpark Keizerslanden. DEVENTERPickwick Players 2Dukes 4 41 - 0
13:30Sportpark Hengelder. ZEVENAARZRC De Duuvels 1Wasps 1 0 - 45
14:00Sportpark de Thij. OldenzaalRCO Harlequins 1R.C. Betuwe 1 38 - 7
14:00Sportpark Veldwijk. HENGELOCL Dragons / ERC 1ARC The Pigs 2 55 - 0
14:30Universitair Sportcentrum. NIJMEGENN.S.R.V. Obelix 2RC the Big Bulls 2 75 - 5
zondag 21 januari 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00'S - HERTOGENBOSCHDukes 4N.S.R.V. Obelix 2 32 - 45
13:30Sportpark De Heister. BEMMELR.C. Betuwe 1CL Dragons / ERC 1 116 - 5
13:30Sportpark Hengelder. ZEVENAARZRC De Duuvels 1RC the Big Bulls 2 69 - 12
14:30Staddijk-NRD. NijmegenWasps 1RCO Harlequins 1 3 - 23
14:30Sportpark Keizerslanden. DEVENTERPickwick Players 2ARC The Pigs 2 69 - 0
zondag 28 januari 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Universitair Sportcentrum. NIJMEGENN.S.R.V. Obelix 2Pickwick Players 2 26 - 17
13:30Sportpark Hengelder. ZEVENAARZRC De Duuvels 1ARC The Pigs 2 72 - 17
zondag 18 februari 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00'S - HERTOGENBOSCHDukes 4ARC The Pigs 2 67 - 7
14:30Universitair Sportcentrum. NIJMEGENN.S.R.V. Obelix 2ZRC De Duuvels 1 87 - 12
zondag 25 februari 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Sportpark Drielse Dijk. ARNHEMARC The Pigs 2N.S.R.V. Obelix 2 0 - 90
zondag 11 maart 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:30'S - HERTOGENBOSCHDukes 4CL Dragons / ERC 1 45 - 52
14:00Sportpark de Thij. OldenzaalRCO Harlequins 1RC the Big Bulls 2 10 - 5
14:30Sportpark Keizerslanden. DEVENTERPickwick Players 2R.C. Betuwe 1 32 - 19
zondag 25 maart 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:30'S - HERTOGENBOSCHDukes 4Wasps 1 5 - 51
13:00Sportpark Keizerslanden. DEVENTERPickwick Players 2RC the Big Bulls 2 87 - 7
13:00Sportpark Drielse Dijk. ARNHEMARC The Pigs 2R.C. Betuwe 1 12 - 132
14:00Sportpark Veldwijk. HENGELOCL Dragons / ERC 1ZRC De Duuvels 1 64 - 14
14:30Universitair Sportcentrum. NIJMEGENN.S.R.V. Obelix 2RCO Harlequins 1 5 - 40
zondag 8 april 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:30Sportpark De Heister. BEMMELR.C. Betuwe 1Dukes 4 53 - 12
13:30Sportpark Hengelder. ZEVENAARZRC De Duuvels 1RCO Harlequins 1 5 - 83
zondag 15 april 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Het Wendelgoor. AlmeloRC the Big Bulls 2CL Dragons / ERC 1 12 - 69
13:00Sportpark de Thij. OldenzaalRCO Harlequins 1Dukes 4 70 - 0
14:30Staddijk-NRD. NijmegenWasps 1Pickwick Players 2 20 - 7
zondag 22 april 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:30Sportpark Hengelder. ZEVENAARZRC De Duuvels 1Pickwick Players 2 10 - 38
14:00Sportpark de Thij. OldenzaalRCO Harlequins 1CL Dragons / ERC 1 87 - 0
14:30Universitair Sportcentrum. NIJMEGENN.S.R.V. Obelix 2R.C. Betuwe 1 26 - 67
14:30Staddijk-NRD. NijmegenWasps 1ARC The Pigs 2 84 - 0
14:30Het Wendelgoor. AlmeloRC the Big Bulls 2Dukes 4 21 - 94
zondag 29 april 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Sportpark Drielse Dijk. ARNHEMARC The Pigs 2RC the Big Bulls 2 54 - 15
13:00Wethouder Horstman Sportpark. ENSCHEDECL Dragons / ERC 1N.S.R.V. Obelix 2 21 - 41
13:30Sportpark De Heister. BEMMELR.C. Betuwe 1Wasps 1 22 - 10
14:30Sportpark Keizerslanden. DEVENTERPickwick Players 2RCO Harlequins 1 0 - 24
14:30'S - HERTOGENBOSCHDukes 4ZRC De Duuvels 1 36 - 31
zondag 6 mei 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Wethouder Horstman Sportpark. ENSCHEDECL Dragons / ERC 1Wasps 1 24 - 76
vrijdag 11 mei 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
20:30Universitair Sportcentrum. NIJMEGENN.S.R.V. Obelix 2Wasps 1 29 - 23
zondag 13 mei 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30Het Wendelgoor. AlmeloRC the Big Bulls 2R.C. Betuwe 1 34 - 26
14:30Sportpark Veldwijk. HENGELOCL Dragons / ERC 1Pickwick Players 2 30 - 0