menu close menu

De Heren II van ERC’69 spelen samen met de RC Dragons Hengelo in het seizoen 2016-2017 in de Vierde klasse Zuid-oost.

4e Klasse Heren Zuid - Oost

18 Jul 2017

#TeamGWWVGPntGWGT+/-
1The Wallaby's 11614207286995774
2RCO Harlequins 116123159846140706
3ZRC De Duuvels 116124059505220285
4Wasps 1169704343335578
5Pickwick Players 21687143380425-45
6NSRV Obelix 216610030326617-291
7CL Dragons / ERC'69 116511023412589-177
8RC the Big Bulls 216412022332759-427
9ARC The Pigs 216115061311034-903

11-12-2016 CL Dragons / ERC'69 1 min 5 punten (claim volgens VWW-art. 17.1)

zondag 11 september 2016
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:30Sportpark Hengelder. ZEVENAARZRC De Duuvels 1Wasps 1 34 - 5
14:30Universitair Sportcentrum. NIJMEGENNSRV Obelix 2ARC The Pigs 2 51 - 5
14:30Sportpark de Thij. OldenzaalRCO Harlequins 1RC the Big Bulls 2 104 - 5
zondag 18 september 2016
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Het Wendelgoor. AlmeloRC the Big Bulls 2ZRC De Duuvels 1 17 - 61
13:00Sportpark Veldwijk. HENGELOCL Dragons / ERC'69 1The Wallaby's 1 5 - 62
13:00Sportpark Keizerslanden. DEVENTERPickwick Players 2NSRV Obelix 2 27 - 10
13:00Sportpark Drielse Dijk. ARNHEMARC The Pigs 2RCO Harlequins 1 0 - 72
zondag 25 september 2016
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Universitair Sportcentrum. NIJMEGENNSRV Obelix 2CL Dragons / ERC'69 1 50 - 14
13:30Sportpark Hengelder. ZEVENAARZRC De Duuvels 1ARC The Pigs 2 71 - 0
14:30Sportpark de Thij. OldenzaalRCO Harlequins 1Pickwick Players 2 103 - 0
14:30Het Wendelgoor. AlmeloRC the Big Bulls 2Wasps 1 36 - 0
zondag 2 oktober 2016
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Sportpark Maassenhof. VENLO (Boekend)The Wallaby's 1Pickwick Players 2 76 - 8
zondag 9 oktober 2016
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Sportpark Keizerslanden. DEVENTERPickwick Players 2ZRC De Duuvels 1 13 - 15
13:00Sportpark Drielse Dijk. ARNHEMARC The Pigs 2RC the Big Bulls 2 33 - 49
14:00Sportpark Veldwijk. HENGELOCL Dragons / ERC'69 1RCO Harlequins 1 12 - 17
14:30Staddijk-NRD. NijmegenWasps 1The Wallaby's 1 0 - 31
zondag 16 oktober 2016
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Sportpark Drielse Dijk. ARNHEMARC The Pigs 2Wasps 1 12 - 55
13:00Het Wendelgoor. AlmeloRC the Big Bulls 2Pickwick Players 2 56 - 27
13:00Universitair Sportcentrum. NIJMEGENNSRV Obelix 2The Wallaby's 1 5 - 32
13:30Sportpark Hengelder. ZEVENAARZRC De Duuvels 1CL Dragons / ERC'69 1 24 - 19
zondag 23 oktober 2016
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Sportpark Keizerslanden. DEVENTERPickwick Players 2ARC The Pigs 2 56 - 0
13:00Wethouder Horstman Sportpark. ENSCHEDECL Dragons / ERC'69 1RC the Big Bulls 2 65 - 8
13:00Sportpark Maassenhof. VENLO (Boekend)The Wallaby's 1RCO Harlequins 1 22 - 12
14:30Staddijk-NRD. NijmegenWasps 1NSRV Obelix 2 25 - 5
zondag 6 november 2016
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Sportpark Keizerslanden. DEVENTERPickwick Players 2Wasps 1 10 - 0
13:00Sportpark Drielse Dijk. ARNHEMARC The Pigs 2CL Dragons / ERC'69 1 40 - 17
13:30Sportpark Hengelder. ZEVENAARZRC De Duuvels 1The Wallaby's 1 19 - 17
14:00Sportpark de Thij. OldenzaalRCO Harlequins 1NSRV Obelix 2 77 - 0
zondag 13 november 2016
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:00Sportpark de Thij. OldenzaalRCO Harlequins 1Wasps 1 60 - 10
14:00Sportpark Veldwijk. HENGELOCL Dragons / ERC'69 1Pickwick Players 2 45 - 28
14:30Sportpark Maassenhof. VENLO (Boekend)The Wallaby's 1RC the Big Bulls 2 120 - 0
14:30Universitair Sportcentrum. NIJMEGENNSRV Obelix 2ZRC De Duuvels 1 5 - 12
zondag 20 november 2016
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:30Sportpark Hengelder. ZEVENAARZRC De Duuvels 1RCO Harlequins 1 5 - 12
14:30Het Wendelgoor. AlmeloRC the Big Bulls 2NSRV Obelix 2 26 - 36
14:30Staddijk-NRD. NijmegenWasps 1CL Dragons / ERC'69 1 48 - 5
14:30Sportpark Drielse Dijk. ARNHEMARC The Pigs 2The Wallaby's 1 5 - 40
zondag 4 december 2016
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Het Wendelgoor. AlmeloRC the Big Bulls 2RCO Harlequins 1 8 - 34
14:30Sportpark Drielse Dijk. ARNHEMARC The Pigs 2NSRV Obelix 2 5 - 53
14:30Staddijk-NRD. NijmegenWasps 1ZRC De Duuvels 1 17 - 15
zondag 11 december 2016
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Sportpark Maassenhof. VENLO (Boekend)The Wallaby's 1CL Dragons / ERC'69 1 30 - 0
13:30Sportpark Hengelder. ZEVENAARZRC De Duuvels 1RC the Big Bulls 2 32 - 0
14:00Sportpark de Thij. OldenzaalRCO Harlequins 1ARC The Pigs 2 144 - 0
14:30Universitair Sportcentrum. NIJMEGENNSRV Obelix 2Pickwick Players 2 7 - 29
zondag 18 december 2016
TijdSportparkThuisGastenUitslag
12:00Sportpark Veldwijk. HENGELOCL Dragons / ERC'69 1NSRV Obelix 2 55 - 10
13:00Sportpark Keizerslanden. DEVENTERPickwick Players 2RCO Harlequins 1 5 - 5
13:00Sportpark Drielse Dijk. ARNHEMARC The Pigs 2ZRC De Duuvels 1 14 - 40
14:30Staddijk-NRD. NijmegenWasps 1RC the Big Bulls 2 42 - 33
zondag 5 februari 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:00Universitair Sportcentrum. NIJMEGENNSRV Obelix 2Wasps 1 20 - 17
14:00Sportpark de Thij. OldenzaalRCO Harlequins 1The Wallaby's 1 12 - 27
14:30Het Wendelgoor. AlmeloRC the Big Bulls 2CL Dragons / ERC'69 1 12 - 46
14:30Sportpark Drielse Dijk. ARNHEMARC The Pigs 2Pickwick Players 2 5 - 67
zondag 12 februari 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Sportpark Maassenhof. VENLO (Boekend)The Wallaby's 1ZRC De Duuvels 1 37 - 7
zondag 19 februari 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Sportpark Maassenhof. VENLO (Boekend)The Wallaby's 1Wasps 1 62 - 0
14:30Het Wendelgoor. AlmeloRC the Big Bulls 2ARC The Pigs 2 61 - 5
14:30Sportpark Hengelder. ZEVENAARZRC De Duuvels 1Pickwick Players 2 31 - 7
14:30Sportpark de Thij. OldenzaalRCO Harlequins 1CL Dragons / ERC'69 1 92 - 5
zondag 5 maart 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Sportpark Keizerslanden. DEVENTERPickwick Players 2RC the Big Bulls 2 24 - 0
13:00Sportpark Maassenhof. VENLO (Boekend)The Wallaby's 1NSRV Obelix 2 128 - 0
14:30Staddijk-NRD. NijmegenWasps 1ARC The Pigs 2 98 - 0
14:30Wethouder Horstman Sportpark. ENSCHEDECL Dragons / ERC'69 1ZRC De Duuvels 1 26 - 45
zondag 12 maart 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:30Sportpark Hengelder. ZEVENAARZRC De Duuvels 1NSRV Obelix 2 80 - 5
14:30Staddijk-NRD. NijmegenWasps 1RCO Harlequins 1 20 - 12
14:30Sportpark Keizerslanden. DEVENTERPickwick Players 2CL Dragons / ERC'69 1 52 - 19
14:30Het Wendelgoor. AlmeloRC the Big Bulls 2The Wallaby's 1 0 - 68
zondag 19 maart 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:00Sportpark de Thij. OldenzaalRCO Harlequins 1ZRC De Duuvels 1 26 - 14
14:00Sportpark Veldwijk. HENGELOCL Dragons / ERC'69 1Wasps 1 15 - 64
14:30Sportpark Maassenhof. VENLO (Boekend)The Wallaby's 1ARC The Pigs 2 96 - 0
zondag 26 maart 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
11:30Universitair Sportcentrum. NIJMEGENNSRV Obelix 2RCO Harlequins 1 7 - 64
13:00Sportpark Keizerslanden. DEVENTERPickwick Players 2The Wallaby's 1 22 - 21
zondag 2 april 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:30Universitair Sportcentrum. NIJMEGENNSRV Obelix 2RC the Big Bulls 2 62 - 21
zondag 9 april 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:00Sportpark Veldwijk. HENGELOCL Dragons / ERC'69 1ARC The Pigs 2 64 - 7
14:30Staddijk-NRD. NijmegenWasps 1Pickwick Players 2 32 - 5