menu close menu

De Heren van ERC’69 spelen in het seizoen 2016-2017 in de Derde klasse Noord-oost.

3e Klasse Heren Noord - Oost

12 Jul 2018

#TeamGWWVGPntGWGT+/-
1Rams 118171085813154659
2Dwingeloo 118135071901367534
3ERC'69 118135066773364409
4RC Groningen 218117056466497-31
5RC Bulldogs 118117053666387279
6RC Greate Pier 118711039450522-72
7Feanster RC 118611131443592-149
8G.S.R.C 118512126400650-250
9RC the Big Stones 118315016318865-547
10DRC Phoenix 1183150162581090-832

29-10-2017, RC Bulldogs 1 min 5 punten, overtreding VWW art. 17.1

14-1-2018, Feanster RC 1 min 5 punten, overtreding VWW art. 17.1

3-4-2018, GSRC 1 min 5 punten, overtreding VWW art 17.1

zondag 10 september 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:00Evenemententerrein. HAVELTERC the Big Stones 1Dwingeloo 1 7 - 76
14:30Sportpark Aldlan. LEEUWARDENRC Greate Pier 1DRC Phoenix 1 60 - 14
14:30HEERENVEENFeanster RC 1G.S.R.C 1 14 - 14
zondag 17 september 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30GRONINGENG.S.R.C 1RC the Big Stones 1 38 - 26
14:30Sportpark Tuikwerd. DELFZIJLDRC Phoenix 1Feanster RC 1 13 - 5
14:30Fanny Blankers-Koen Sportpark. ALMERERC Bulldogs 1RC Groningen 2 27 - 14
14:30DWINGELOODwingeloo 1ERC'69 1 71 - 19
14:30Marialust. APELDOORNRams 1RC Greate Pier 1 20 - 8
zondag 24 september 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30Fanny Blankers-Koen Sportpark. ALMERERC Bulldogs 1Dwingeloo 1 28 - 22
14:30Sportpark Aldlan. LEEUWARDENRC Greate Pier 1RC Groningen 2 46 - 17
14:30Sportpark Tuikwerd. DELFZIJLDRC Phoenix 1G.S.R.C 1 7 - 61
14:30Wethouder Horstman Sportpark. ENSCHEDEERC'69 1RC the Big Stones 1 43 - 5
14:30HEERENVEENFeanster RC 1Rams 1 19 - 57
zondag 1 oktober 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30Wethouder Horstman Sportpark. ENSCHEDEERC'69 1RC Groningen 2 17 - 29
zondag 8 oktober 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:00Evenemententerrein. HAVELTERC the Big Stones 1RC Bulldogs 1 39 - 30
14:30GRONINGENG.S.R.C 1ERC'69 1 31 - 26
14:30HEERENVEENFeanster RC 1RC Groningen 2 21 - 43
14:30Marialust. APELDOORNRams 1DRC Phoenix 1 93 - 0
14:30DWINGELOODwingeloo 1RC Greate Pier 1 47 - 12
zondag 15 oktober 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30Sportpark Tuikwerd. DELFZIJLDRC Phoenix 1RC Groningen 2 10 - 40
14:30HEERENVEENFeanster RC 1Dwingeloo 1 7 - 55
14:30Marialust. APELDOORNRams 1G.S.R.C 1 40 - 7
14:30Fanny Blankers-Koen Sportpark. ALMERERC Bulldogs 1ERC'69 1 24 - 45
14:30Sportpark Aldlan. LEEUWARDENRC Greate Pier 1RC the Big Stones 1 59 - 14
zondag 22 oktober 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:00Evenemententerrein. HAVELTERC the Big Stones 1Feanster RC 1 12 - 33
14:30DWINGELOODwingeloo 1DRC Phoenix 1 72 - 24
14:30Wethouder Horstman Sportpark. ENSCHEDEERC'69 1RC Greate Pier 1 31 - 15
14:30Esserberg. HARENRC Groningen 2Rams 1 0 - 43
zondag 29 oktober 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Esserberg. HARENRC Groningen 2G.S.R.C 1 24 - 22
14:30Sportpark Tuikwerd. DELFZIJLDRC Phoenix 1RC the Big Stones 1 49 - 14
14:30HEERENVEENFeanster RC 1ERC'69 1 7 - 57
14:30Sportpark Aldlan. LEEUWARDENRC Greate Pier 1RC Bulldogs 1 30 - 0
14:30Marialust. APELDOORNRams 1Dwingeloo 1 34 - 20
zondag 12 november 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:00Evenemententerrein. HAVELTERC the Big Stones 1Rams 1 7 - 39
14:30Fanny Blankers-Koen Sportpark. ALMERERC Bulldogs 1Feanster RC 1 54 - 24
14:30Sportpark Aldlan. LEEUWARDENRC Greate Pier 1G.S.R.C 1 31 - 0
14:30DWINGELOODwingeloo 1RC Groningen 2 65 - 5
14:30Wethouder Horstman Sportpark. ENSCHEDEERC'69 1DRC Phoenix 1 83 - 3
zondag 19 november 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Esserberg. HARENRC Groningen 2RC the Big Stones 1 37 - 15
13:00HEERENVEENFeanster RC 1RC Greate Pier 1 26 - 27
14:30GRONINGENG.S.R.C 1Dwingeloo 1 31 - 38
14:30Marialust. APELDOORNRams 1ERC'69 1 12 - 17
14:30Sportpark Tuikwerd. DELFZIJLDRC Phoenix 1RC Bulldogs 1 12 - 36
zondag 26 november 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30GRONINGENG.S.R.C 1RC Bulldogs 1 12 - 55
zondag 3 december 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30Fanny Blankers-Koen Sportpark. ALMERERC Bulldogs 1Rams 1 8 - 24
zondag 17 december 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Esserberg. HARENRC Groningen 2RC Bulldogs 1 0 - 38
14:00Evenemententerrein. HAVELTERC the Big Stones 1G.S.R.C 1 7 - 47
14:30Sportpark Aldlan. LEEUWARDENRC Greate Pier 1Rams 1 0 - 44
zondag 14 januari 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Esserberg. HARENRC Groningen 2RC Greate Pier 1 36 - 30
14:00Evenemententerrein. HAVELTERC the Big Stones 1ERC'69 1 12 - 73
14:30Marialust. APELDOORNRams 1Feanster RC 1 30 - 0
14:30GRONINGENG.S.R.C 1DRC Phoenix 1 72 - 0
14:30DWINGELOODwingeloo 1RC Bulldogs 1 28 - 22
zondag 21 januari 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Esserberg. HARENRC Groningen 2Feanster RC 1 20 - 26
14:30Fanny Blankers-Koen Sportpark. ALMERERC Bulldogs 1RC the Big Stones 1 62 - 7
14:30Sportpark Aldlan. LEEUWARDENRC Greate Pier 1Dwingeloo 1 21 - 22
zondag 28 januari 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30Wethouder Horstman Sportpark. ENSCHEDEERC'69 1Dwingeloo 1 52 - 10
14:30HEERENVEENFeanster RC 1DRC Phoenix 1 54 - 0
zondag 11 februari 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30GRONINGENG.S.R.C 1Feanster RC 1 21 - 65
14:30Esserberg. HARENRC Groningen 2ERC'69 1 45 - 12
14:30DWINGELOODwingeloo 1RC the Big Stones 1 51 - 12
14:30Marialust. APELDOORNRams 1RC Bulldogs 1 34 - 5
zondag 18 februari 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30Esserberg. HARENRC Groningen 2DRC Phoenix 1 33 - 12
zondag 11 maart 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:00Evenemententerrein. HAVELTERC the Big Stones 1RC Greate Pier 1 24 - 19
14:30Marialust. APELDOORNRams 1RC Groningen 2 53 - 5
14:30DWINGELOODwingeloo 1Feanster RC 1 55 - 5
15:00Fanny Blankers-Koen Sportpark. ALMERERC Bulldogs 1G.S.R.C 1 92 - 5
zondag 18 maart 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30HEERENVEENFeanster RC 1RC the Big Stones 1 40 - 10
14:30Sportpark Tuikwerd. DELFZIJLDRC Phoenix 1Rams 1 0 - 66
zondag 25 maart 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:00Evenemententerrein. HAVELTERC the Big Stones 1DRC Phoenix 1 76 - 10
14:30DWINGELOODwingeloo 1Rams 1 22 - 27
14:30Wethouder Horstman Sportpark. ENSCHEDEERC'69 1Feanster RC 1 74 - 12
14:30GRONINGENG.S.R.C 1RC Groningen 2 15 - 38
14:30Sportpark Aldlan. LEEUWARDENRC Greate Pier 1RC Bulldogs 1 17 - 36
zaterdag 31 maart 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
15:30Marialust. APELDOORNRams 1G.S.R.C 1 30 - 0
zondag 8 april 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30Sportpark Tuikwerd. DELFZIJLDRC Phoenix 1Dwingeloo 1 22 - 137
14:30Wethouder Horstman Sportpark. ENSCHEDEERC'69 1RC Bulldogs 1 38 - 14
zondag 15 april 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30Sportpark Aldlan. LEEUWARDENRC Greate Pier 1ERC'69 1 15 - 46
zondag 22 april 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30HEERENVEENFeanster RC 1RC Bulldogs 1 24 - 38
14:30GRONINGENG.S.R.C 1RC Greate Pier 1 14 - 33
14:30Esserberg. HARENRC Groningen 2Dwingeloo 1 39 - 26
14:30Sportpark Tuikwerd. DELFZIJLDRC Phoenix 1ERC'69 1 0 - 76
14:30Marialust. APELDOORNRams 1RC the Big Stones 1 118 - 12
zondag 29 april 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Sportpark Aldlan. LEEUWARDENRC Greate Pier 1Feanster RC 1 12 - 61
14:00Evenemententerrein. HAVELTERC the Big Stones 1RC Groningen 2 19 - 41
14:30Wethouder Horstman Sportpark. ENSCHEDEERC'69 1Rams 1 24 - 49
14:30Fanny Blankers-Koen Sportpark. ALMERERC Bulldogs 1DRC Phoenix 1 97 - 12
14:30DWINGELOODwingeloo 1G.S.R.C 1 84 - 0
zondag 6 mei 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30Wethouder Horstman Sportpark. ENSCHEDEERC'69 1G.S.R.C 1 40 - 10
zondag 13 mei 2018
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30Sportpark Tuikwerd. DELFZIJLDRC Phoenix 1RC Greate Pier 1 70 - 15