menu close menu

De Heren van ERC’69 spelen in het seizoen 2016-2017 in de Derde klasse Noord-oost.

3e Klasse Heren Noord - Oost

10 Jun 2017

#TeamGWWVGPntGWGT+/-
1RC the Big Bulls 11614116976095665
2Rams RFC 116133065546205341
3RC Groningen 21688040298302-4
4DRC Phoenix 1168714040031486
5RC Bulldogs 1168803938033446
6G.S.R.C. 11679034340660-320
7Feanster RC 116510127235491-256
8ERC'69 116511027315579-264
9RC Drachten 116213112262556-294

RC Eemland 2 heeft zich teruggetrokken uit de competitie op 3 oktober 2016

23-10-2016 RC Drachten 1 min 5 punten (overtreding volgens VWW-art. 17.9)

9-10-2016 Big Bulls-Phoenix (wedstrijd gespeeld verklaard zonder toekenning van wedstrijd / bonus punten door ATC op 28-11-2016)

11-12-2016 RC Bulldogs 1 min 5 punten (overtreding volgens VWW-art. 17.1)

zondag 11 september 2016
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30Marialust. APELDOORNRams RFC 1RC Bulldogs 1 24 - 0
14:30Sportpark Tuikwerd. DELFZIJLDRC Phoenix 1ERC'69 1 47 - 7
14:30it Dwarsfjild. DRACHTENRC Drachten 1RC the Big Bulls 1 7 - 38
14:30GRONINGENG.S.R.C. 1Feanster RC 1 47 - 26
zondag 18 september 2016
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30HEERENVEENFeanster RC 1RC Groningen 2 0 - 55
14:30Fanny Blankers-Koen Sportpark. ALMERERC Bulldogs 1DRC Phoenix 1 36 - 14
14:30Het Wendelgoor. AlmeloRC the Big Bulls 1Rams RFC 1 5 - 44
14:30Wethouder Horstman Sportpark. ENSCHEDEERC'69 1G.S.R.C. 1 31 - 12
zondag 25 september 2016
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Esserberg. HARENRC Groningen 2ERC'69 1 44 - 0
14:30Sportpark Tuikwerd. DELFZIJLDRC Phoenix 1Rams RFC 1 22 - 10
14:30it Dwarsfjild. DRACHTENRC Drachten 1Feanster RC 1 17 - 17
zondag 9 oktober 2016
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30Het Wendelgoor. AlmeloRC the Big Bulls 1DRC Phoenix 1 0 - 0
14:30Wethouder Horstman Sportpark. ENSCHEDEERC'69 1RC Drachten 1 29 - 10
14:30Fanny Blankers-Koen Sportpark. ALMERERC Bulldogs 1RC Groningen 2 22 - 0
14:30Marialust. APELDOORNRams RFC 1G.S.R.C. 1 41 - 7
zondag 16 oktober 2016
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Esserberg. HARENRC Groningen 2Rams RFC 1 27 - 19
14:30it Dwarsfjild. DRACHTENRC Drachten 1RC Bulldogs 1 22 - 24
14:30GRONINGENG.S.R.C. 1DRC Phoenix 1 29 - 12
14:30Het Wendelgoor. AlmeloRC the Big Bulls 1Feanster RC 1 69 - 0
zondag 23 oktober 2016
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30Marialust. APELDOORNRams RFC 1RC Drachten 1 61 - 7
14:30Sportpark Tuikwerd. DELFZIJLDRC Phoenix 1RC Groningen 2 13 - 5
14:30Het Wendelgoor. AlmeloRC the Big Bulls 1G.S.R.C. 1 60 - 0
14:30Wethouder Horstman Sportpark. ENSCHEDEERC'69 1Feanster RC 1 5 - 29
zondag 30 oktober 2016
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30GRONINGENG.S.R.C. 1RC Bulldogs 1 19 - 80
zondag 6 november 2016
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Esserberg. HARENRC Groningen 2G.S.R.C. 1 27 - 12
14:00it Dwarsfjild. DRACHTENRC Drachten 1DRC Phoenix 1 0 - 22
14:30Wethouder Horstman Sportpark. ENSCHEDEERC'69 1RC the Big Bulls 1 3 - 74
14:30HEERENVEENFeanster RC 1RC Bulldogs 1 10 - 5
zondag 13 november 2016
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30GRONINGENG.S.R.C. 1RC Drachten 1 37 - 26
14:30Marialust. APELDOORNRams RFC 1Feanster RC 1 29 - 5
14:30Fanny Blankers-Koen Sportpark. ALMERERC Bulldogs 1ERC'69 1 57 - 22
14:30Esserberg. HARENRC Groningen 2RC the Big Bulls 1 0 - 34
zondag 20 november 2016
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:00it Dwarsfjild. DRACHTENRC Drachten 1RC Groningen 2 7 - 31
14:30HEERENVEENFeanster RC 1DRC Phoenix 1 35 - 22
14:30Wethouder Horstman Sportpark. ENSCHEDEERC'69 1Rams RFC 1 10 - 48
14:30Het Wendelgoor. AlmeloRC the Big Bulls 1RC Bulldogs 1 29 - 0
zondag 4 december 2016
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30HEERENVEENFeanster RC 1G.S.R.C. 1 10 - 30
14:30Het Wendelgoor. AlmeloRC the Big Bulls 1RC Drachten 1 64 - 7
zaterdag 10 december 2016
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30Marialust. APELDOORNRams RFC 1RC the Big Bulls 1 0 - 17
zondag 11 december 2016
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30Esserberg. HARENRC Groningen 2Feanster RC 1 27 - 7
14:30Sportpark Tuikwerd. DELFZIJLDRC Phoenix 1RC Bulldogs 1 30 - 0
14:30GRONINGENG.S.R.C. 1ERC'69 1 43 - 28
zondag 18 december 2016
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30Fanny Blankers-Koen Sportpark. ALMERERC Bulldogs 1G.S.R.C. 1 14 - 21
14:30Marialust. APELDOORNRams RFC 1DRC Phoenix 1 34 - 17
14:30HEERENVEENFeanster RC 1RC Drachten 1 46 - 5
14:30Wethouder Horstman Sportpark. ENSCHEDEERC'69 1RC Groningen 2 19 - 12
zondag 5 februari 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Esserberg. HARENRC Groningen 2DRC Phoenix 1 26 - 17
14:00it Dwarsfjild. DRACHTENRC Drachten 1Rams RFC 1 14 - 28
14:30GRONINGENG.S.R.C. 1RC the Big Bulls 1 5 - 109
14:30HEERENVEENFeanster RC 1ERC'69 1 33 - 15
zondag 19 februari 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Esserberg. HARENRC Groningen 2RC Bulldogs 1 0 - 27
14:00it Dwarsfjild. DRACHTENRC Drachten 1ERC'69 1 36 - 27
14:30Sportpark Tuikwerd. DELFZIJLDRC Phoenix 1RC the Big Bulls 1 17 - 31
14:30GRONINGENG.S.R.C. 1Rams RFC 1 14 - 62
zondag 26 februari 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30Fanny Blankers-Koen Sportpark. ALMERERC Bulldogs 1RC Drachten 1 31 - 5
zondag 5 maart 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30Sportpark Tuikwerd. DELFZIJLDRC Phoenix 1G.S.R.C. 1 66 - 7
14:30Marialust. APELDOORNRams RFC 1RC Groningen 2 27 - 17
14:30HEERENVEENFeanster RC 1RC the Big Bulls 1 0 - 35
zondag 12 maart 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:00it Dwarsfjild. DRACHTENRC Drachten 1G.S.R.C. 1 58 - 21
14:30HEERENVEENFeanster RC 1Rams RFC 1 5 - 63
14:30Wethouder Horstman Sportpark. ENSCHEDEERC'69 1RC Bulldogs 1 40 - 12
14:30Het Wendelgoor. AlmeloRC the Big Bulls 1RC Groningen 2 50 - 0
zondag 19 maart 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30Marialust. APELDOORNRams RFC 1ERC'69 1 29 - 14
14:30Esserberg. HARENRC Groningen 2RC Drachten 1 17 - 12
14:30Fanny Blankers-Koen Sportpark. ALMERERC Bulldogs 1RC the Big Bulls 1 12 - 59
14:30Sportpark Tuikwerd. DELFZIJLDRC Phoenix 1Feanster RC 1 31 - 0
zondag 26 maart 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
14:30GRONINGENG.S.R.C. 1RC Groningen 2 36 - 10
14:30Het Wendelgoor. AlmeloRC the Big Bulls 1ERC'69 1 86 - 0
14:30Fanny Blankers-Koen Sportpark. ALMERERC Bulldogs 1Rams RFC 1 24 - 27
zondag 2 april 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Wethouder Horstman Sportpark. ENSCHEDEERC'69 1DRC Phoenix 1 65 - 7
zondag 9 april 2017
TijdSportparkThuisGastenUitslag
13:00Sportpark Tuikwerd. DELFZIJLDRC Phoenix 1RC Drachten 1 63 - 29
14:30Fanny Blankers-Koen Sportpark. ALMERERC Bulldogs 1Feanster RC 1 36 - 12