In twente spelen we onder de naam CL Twente JU 1 in de jeugdcompetitie, samen met de RC Big Bulls, RC Dragons en RCO Harlequins.
Ranking huidig seizoen
# | Team | GW | W | V | G | Pnt | GW | GT | +/- |
1 | CL Waterweg Warriors JU 1 | 9 | 9 | 0 | 0 | 41 | 246 | 103 | 143 |
2 | RFC Oisterwijk Oysters JU 1 | 9 | 6 | 3 | 0 | 28 | 278 | 155 | 123 |
3 | CL ZeBra Tovaal/RCC JU 1 | 8 | 4 | 4 | 0 | 20 | 194 | 161 | 33 |
4 | RC Delft JU 1 | 8 | 3 | 5 | 0 | 16 | 173 | 165 | 8 |
5 | CL Twente JU 1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 14 | 130 | 94 | 36 |
6 | CL Oemoemenoe/Dordtsche JU 1 | 8 | 3 | 5 | 0 | 14 | 181 | 194 | -13 |
7 | RFC Gouda JU 1 | 8 | 1 | 7 | 0 | 5 | 65 | 221 | -156 |
8 | RCT JU 1 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 14 | 188 | -174 |
Wedstrijden
Zaterdag 18 november 2023 | ||||
Tijd | Sportpark | Thuis | Gasten | Uitslag |
12:00 | Sportpark Biesland | RC Delft JU 1 | Haagsche RC JU 3 | 45 - 0 |
12:00 | Sportpark de Wolfsputten | RFC Oisterwijk Oysters JU 1 | RCT JU 1 | 53 - 7 |
12:00 | Sportpark de Sprong | CL Oemoemenoe/Dordtsche JU 1 | RFC Gouda JU 1 | 21 - 7 |
12:15 | Sparta Rugby | CL Waterweg Warriors JU 1 | CL ZeBra Tovaal/RCC JU 1 | 15 - 0 |
Zaterdag 25 november 2023 | ||||
Tijd | Sportpark | Thuis | Gasten | Uitslag |
12:00 | Sportpark het Schenge | CL ZeBra Tovaal/RCC JU 1 | RC Delft JU 1 | 29 - 24 |
12:30 | Sportpark Vredelust-Heidepark | RCT JU 1 | CL Waterweg Warriors JU 1 | 0 - 44 |
13:00 | Sportpark de Uiterwaarden | RFC Gouda JU 1 | RFC Oisterwijk Oysters JU 1 | 7 - 17 |
13:00 | Haagsche RC | Haagsche RC JU 3 | CL Oemoemenoe/Dordtsche JU 1 | 12 - 26 |
Zaterdag 09 december 2023 | ||||
Tijd | Sportpark | Thuis | Gasten | Uitslag |
11:00 | RC Hoek van Holland | CL Waterweg Warriors JU 1 | RFC Gouda JU 1 | 12 - 10 |
12:00 | Sportpark de Wolfsputten | RFC Oisterwijk Oysters JU 1 | CL Oemoemenoe/Dordtsche JU 1 | 43 - 7 |
12:00 | Sportpark Vierhoeven | CL ZeBra Tovaal/RCC JU 1 | Haagsche RC JU 3 | 45 - 0 |
13:00 | Sportpark Biesland | RC Delft JU 1 | RCT JU 1 | 46 - 7 |
Zaterdag 16 december 2023 | ||||
Tijd | Sportpark | Thuis | Gasten | Uitslag |
12:00 | Sportpark de Uiterwaarden | RFC Gouda JU 1 | RC Delft JU 1 | 14 - 7 |
12:00 | Sportpark Vredelust-Heidepark | RCT JU 1 | CL ZeBra Tovaal/RCC JU 1 | 0 - 45 |
13:30 | Haagsche RC | Haagsche RC JU 3 | RFC Oisterwijk Oysters JU 1 | 10 - 55 |
Zaterdag 13 januari 2024 | ||||
Tijd | Sportpark | Thuis | Gasten | Uitslag |
12:00 | Sportpark Biesland | RC Delft JU 1 | CL Oemoemenoe/Dordtsche JU 1 | 27 - 24 |
13:45 | RC Hoek van Holland | CL Waterweg Warriors JU 1 | RFC Oisterwijk Oysters JU 1 | 37 - 21 |
Zaterdag 27 januari 2024 | ||||
Tijd | Sportpark | Thuis | Gasten | Uitslag |
12:00 | Sportpark Vierhoeven | CL ZeBra Tovaal/RCC JU 1 | RFC Oisterwijk Oysters JU 1 | 36 - 19 |
13:00 | Wethouder Horstman Sportpark | CL Twente JU 1 | CL Oemoemenoe/Dordtsche JU 1 | 32 - 19 |
13:15 | Sportpark Biesland | RC Delft JU 1 | CL Waterweg Warriors JU 1 | 10 - 22 |
Zaterdag 03 februari 2024 | ||||
Tijd | Sportpark | Thuis | Gasten | Uitslag |
12:00 | Sportpark Schenkeldijk | CL Oemoemenoe/Dordtsche JU 1 | CL Waterweg Warriors JU 1 | 5 - 17 |
12:00 | Sportpark de Wolfsputten | RFC Oisterwijk Oysters JU 1 | RC Delft JU 1 | 25 - 6 |
13:45 | Sportpark het Schenge | CL ZeBra Tovaal/RCC JU 1 | RFC Gouda JU 1 | 40 - 5 |
Zaterdag 17 februari 2024 | ||||
Tijd | Sportpark | Thuis | Gasten | Uitslag |
12:00 | Sportpark de Sprong | CL Oemoemenoe/Dordtsche JU 1 | CL ZeBra Tovaal/RCC JU 1 | 38 - 22 |
Zaterdag 02 maart 2024 | ||||
Tijd | Sportpark | Thuis | Gasten | Uitslag |
12:00 | Sportpark het Schenge | CL ZeBra Tovaal/RCC JU 1 | CL Waterweg Warriors JU 1 | 17 - 24 |
12:00 | Sportpark de Thij | CL Twente JU 1 | RFC Oisterwijk Oysters JU 1 | 31 - 17 |
13:00 | Sportpark de Uiterwaarden | RFC Gouda JU 1 | CL Oemoemenoe/Dordtsche JU 1 | 10 - 43 |
Zaterdag 09 maart 2024 | ||||
Tijd | Sportpark | Thuis | Gasten | Uitslag |
12:00 | Sportpark de Wolfsputten | RFC Oisterwijk Oysters JU 1 | RFC Gouda JU 1 | 47 - 0 |
12:00 | Sportpark Biesland | RC Delft JU 1 | CL ZeBra Tovaal/RCC JU 1 | 36 - 5 |
12:00 | Sportpark Harga | CL Waterweg Warriors JU 1 | CL Twente JU 1 | 41 - 28 |
Zaterdag 16 maart 2024 | ||||
Tijd | Sportpark | Thuis | Gasten | Uitslag |
11:30 | Sportpark Schenkeldijk | CL Oemoemenoe/Dordtsche JU 1 | RFC Oisterwijk Oysters JU 1 | 24 - 36 |
12:00 | Sportpark Biesland | RC Delft JU 1 | CL Twente JU 1 | 17 - 39 |
13:00 | Sportpark de Uiterwaarden | RFC Gouda JU 1 | CL Waterweg Warriors JU 1 | 12 - 34 |
Zaterdag 23 maart 2024 | ||||
Tijd | Sportpark | Thuis | Gasten | Uitslag |
12:00 | Sportpark Vierhoeven | CL ZeBra Tovaal/RCC JU 1 | CL Twente JU 1 | - |
12:30 | RC Hoek van Holland | CL Waterweg Warriors JU 1 | CL Oemoemenoe/Dordtsche JU 1 | - |
12:45 | Sportpark Biesland | RC Delft JU 1 | RFC Gouda JU 1 | - |
Maandag 01 april 2024 | ||||
Tijd | Sportpark | Thuis | Gasten | Uitslag |
12:00 | Sportpark de Uiterwaarden | RFC Gouda JU 1 | CL Twente JU 1 | - |
Zaterdag 06 april 2024 | ||||
Tijd | Sportpark | Thuis | Gasten | Uitslag |
12:00 | Sportpark de Sprong | CL Oemoemenoe/Dordtsche JU 1 | RC Delft JU 1 | - |
12:00 | Sportpark de Wolfsputten | RFC Oisterwijk Oysters JU 1 | CL Waterweg Warriors JU 1 | - |
12:00 | Sportpark de Uiterwaarden | RFC Gouda JU 1 | CL ZeBra Tovaal/RCC JU 1 | - |
Zaterdag 13 april 2024 | ||||
Tijd | Sportpark | Thuis | Gasten | Uitslag |
12:00 | Sportpark Biesland | RC Delft JU 1 | RFC Oisterwijk Oysters JU 1 | - |
12:00 | Sportpark het Schenge | CL ZeBra Tovaal/RCC JU 1 | CL Oemoemenoe/Dordtsche JU 1 | - |
12:00 | Sportpark het Wendelgoor | CL Twente JU 1 | RFC Gouda JU 1 | - |
Zaterdag 20 april 2024 | ||||
Tijd | Sportpark | Thuis | Gasten | Uitslag |
12:00 | RC Hoek van Holland | CL Waterweg Warriors JU 1 | RC Delft JU 1 | - |
12:00 | Sportpark de Wolfsputten | RFC Oisterwijk Oysters JU 1 | CL ZeBra Tovaal/RCC JU 1 | - |
12:00 | Sportpark de Sprong | CL Oemoemenoe/Dordtsche JU 1 | CL Twente JU 1 | - |